Miresevini Te

VILA ANHEL

Vend Ideal Per Pushime

MIRESEVINI TE VILA ANHEL

Rreth Nesh

Mirësevini në Vila Anhel, shtëpinë tuaj ideale larg shtëpisë në qytetin piktoresk bregdetar të Ksamilit, Shqipëri. I ndodhur vetëm 600 metra nga plazhi befasues i Ksamilit, akomodimi ynë kombinon në mënyrë të përsosur komoditetin, komoditetin dhe qetësinë.

Pavarësisht nëse jeni duke planifikuar një pushim familjar, një arratisje romantike ose një pushim solo, Vila Anhel ka gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të paharrueshëm.

solution

Dhoma & Akomodime

Facilitete


Parkim

Hapësira parkimi të përshtatshme në dispozicion.

Dhomat pa Duhan

Mjedis pa duhan për rehati tuaj.

Kuzhina

Kuzhina të pajisura plotësisht për komoditetin tuaj.

Wifi

Qasje në internet me shpejtësi të lartë.

Banesa

Banesa të hapura për një qëndrim komod.

Dhomat Familjare

Dhomat ideale për familjet.

Kondicioner

Qëndroni të freskët me dhomat me kondicioner.

Banjo Private

Banjo me shërbime të veçanta për privatësi.
>

Dheshmite

”Apartament i vogël, por i pajisur mirë modern, rrjeta kundër mushkonjave, parking privat, AC & WiFi që funksionon mirë, disa minuta më këmbë në plazh, shëtitore, dyqane. Arritëm pak herët dhe dhoma nuk ishte ende gati, por pronarët na lanë makinën dhe të shkonim në plazh, dhe kur u kthyem na ofruan një birrë falas 🙂”
Weronika , Poloni
“Çfarë qëndrimi i mrekullueshëm në Vila Anhel! Një shëtitje e shkurtër nga plazhi dhe shumë e lehtë për t'u gjetur. Mbërritëm në mbrëmje, por nuk patëm asnjë problem për të kontrolluar dhe për të pasur një vend parkimi në dispozicion. Rruga fatmirësisht është e asfaltuar deri në vilë pasi në Ksamil pamë që nuk ishte e dhënë. Komunikimi shumë i mirë dhe mikpritja e nivelit të lartë, ju uroj gjithë të mirat dhe faleminderit përsëri!”
Arnold , Mbreteri E Bashkuar
“Ksamili është perfekt. Ne kaluam atje 4 ditë të bukura. Villa Anhel ndodhet pranë plazhit dhe qendrës. Kjo është arsyeja pse ne kemi gjithçka që na nevojitet afër. Ne përdorim transportin publik për të shkuar në Butrint dhe në Sarandë gjithashtu. Është gjithashtu e nevojshme dhe kushton vetëm 100 lekë. Familja e pronarit jeton në këtë vend në katin e parë, kështu që nëse keni nevojë për diçka ai ju ndihmon në çdo situatë
Vira , Ukraine